Hakkımızda

Hakkımızda

Moda Kristal İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Bir Türk Firması Olup, her zevke hitap eden geniş ürün ve renk yelpazesiyle Cam Tuğla sektörünün en göz alıcı ve en kaliteli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerinin proje bazında özel ihtiyaçlarına kaliteli ve estetik çözümler sunan Moda Kristal, Cam Tuğlaların büyülü çekiciliğini yaşam alanlarına yansıtarak daha estetik ve daha görsel mekânlar sunmak üzere yola çıkmıştır. Ürünlerimiz Mutfak ve Banyo başta olmak üzere, Bina merdiven evi cephelerinde, Bina girişlerinde, Balkon, Teras Kapamalarında Karalık Kalan Oda Duvarları gibi birçok yaşam alanları için, En Renkli ve Şeffaf Modellerdeki ürünlerini sunan Moda Kristal, Müşterilerinin ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verme ve hizmet kalitesini daima yükseltme gayreti içerisindedir. Moda Kristal Ürünleri, uzun yıllar boyunca canlılığını, parlaklığını ve estetik görünümünü koruması, hijyenik ve çevre dostu bir yapı malzemesi olması sebebiyle yapı sektörü tarafından oldukça tercih edilmektedir. Modakristal İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Yeni trend mozaik ürünlerini ‘Modaarts Mosaic, Havuz ürünlerini ‘Modapool Havuz Ekipmanları’ Doğal Taş Ürünlerini ‘Modaarts Stone, Cam Kaplama Ürünlerini de ‘Modaarts Glass Block, markalarımız altında; Mimar, iç mimar, Müteahhit, Dekorasyon Firmaları, uygulama ustalarının beğenisine sunuyoruz, Ürünlerimiz Kalitesine güvenerek tüm proje ve dizayn çalışmalarında çözüm ortağı olmaktayız.

Misyonumuz

Şirketimizin kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Vizyonumuz 

Firmamız, Müşterilerine sunduğu geniş ürün ağı ve hizmetlerle beklentilerin de ötesinde memnuniyet sağlamayı,

çalışanlarının öncelikli olarak çalışmak istedikleri bir kurum olmayı, doğaya karşı duyarlı olmayı, firmamız hep daha iyiyi hedeflemeyi vizyon olarak belirlemiştir.